Komunikat o Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym

 

 

Drodzy Diecezjanie!

 

Wszystkich, którzy pragną poznawać Jezusa Chrystusa i kształtować swoje życie według Słowa Bożego, zapraszam do uczestnictwa w Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym, które rozpocznie kolejny rok swojej działalności od dziś, od pierwszej niedzieli września. W ramach prowadzonych wykładach tarnowscy Bibliści przybliżą słuchaczom szczególnie te stronice Pisma Świętego, które sprawiają nam często trudności. Zapraszam tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w tych spotkaniach, do zapisani się drogą listowną lub elektroniczną. Będą one miały możliwość otrzymania materiałów z poszczególnych wykładów, a na koniec sprawdzenia swoich wiadomości i otrzymania pamiątkowego dyplomu ukończenia Studium Biblijnego.

Audycje Studium Biblijnego będą emitowane na falach diecezjalnego radia RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz w każdą niedzielę o godz. 14.30 i powtarzane w poniedziałki, po wiadomościach o godz. 10.00 oraz po godz. 20.00. 

Szczegółowe informacje o działalności Studium Biblijnego będzie można znaleźć w tarnowskim Gościu Niedzielnym, na stronie internetowej Diecezji Tarnowskiej oraz na afiszu w parafialnej gablotce.

Drodzy Diecezjanie!

Zachęcam Was do skorzystania z proponowanej oferty. Głębsze poznawanie Pisma Świętego przybliży Was do Chrystusa i doda odwagi w głoszeniu Ewangelii.

Wszystkim słuchaczom Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego życzę wytrwałości i radości, płynącej ze spotkania ze Słowem Bożym. W tej myśli udzielam pasterskiego błogosławieństwa!

 

 

                                                                                                                       † Andrzej Jeż

                                                                                                                BISKUP TARNOWSKI

 

 

 

Dzisiaj jest

czwartek,
20 czerwca 2024

(172. dzień roku)

Święta

Czwartek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Zakończenie Oktawy

Różaniec rodzinny

Statystyki

Sonda

Podoba Ci się strona?

Tak

Nie