Komunikat o Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym

 

 

Drodzy Diecezjanie!

 

Wszystkich, którzy pragną poznawać Jezusa Chrystusa i kształtować swoje życie według Słowa Bożego, zapraszam do uczestnictwa w Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym, które rozpocznie kolejny rok swojej działalności od dziś, od pierwszej niedzieli września. W ramach prowadzonych wykładach tarnowscy Bibliści przybliżą słuchaczom szczególnie te stronice Pisma Świętego, które sprawiają nam często trudności. Zapraszam tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w tych spotkaniach, do zapisani się drogą listowną lub elektroniczną. Będą one miały możliwość otrzymania materiałów z poszczególnych wykładów, a na koniec sprawdzenia swoich wiadomości i otrzymania pamiątkowego dyplomu ukończenia Studium Biblijnego.

Audycje Studium Biblijnego będą emitowane na falach diecezjalnego radia RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz w każdą niedzielę o godz. 14.30 i powtarzane w poniedziałki, po wiadomościach o godz. 10.00 oraz po godz. 20.00. 

Szczegółowe informacje o działalności Studium Biblijnego będzie można znaleźć w tarnowskim Gościu Niedzielnym, na stronie internetowej Diecezji Tarnowskiej oraz na afiszu w parafialnej gablotce.

Drodzy Diecezjanie!

Zachęcam Was do skorzystania z proponowanej oferty. Głębsze poznawanie Pisma Świętego przybliży Was do Chrystusa i doda odwagi w głoszeniu Ewangelii.

Wszystkim słuchaczom Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego życzę wytrwałości i radości, płynącej ze spotkania ze Słowem Bożym. W tej myśli udzielam pasterskiego błogosławieństwa!

 

 

                                                                                                                       † Andrzej Jeż

                                                                                                                BISKUP TARNOWSKI

 

 

 

Dzisiaj jest

piątek,
22 września 2023

(265. dzień roku)

Święta

Piątek, XXIV Tydzień zwykły
Rok A, I
Dzień Powszedni

Sycylia 2023

Pielgrzymka do Krzyża

Statystyki