1. Dziś na zakończenie Mszy Świętej będzie błogosławieństwo kierowców, podróżnych i pojazdów mechanicznych. Przed naszymi wyjazdami służbowymi, prywatnymi, wakacyjnymi, urlopowymi i do pracy, przez wstawiennictwo św. Krzysztofa będziemy prosić Pana Boga o roztropne posługiwanie się pojazdami oraz ostrożne i bezpieczne odbywanie naszych podróży. Zostały zakupione różne pamiątki tego obrzędu, które można odebrać wychodząc z kościoła. Dochód z ofiar złożonych przy tej okazji, przeznaczony będzie na cele misyjne i charytatywne.

 

2. W piątek o godz. 8.30 będzie Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kąclowej. Zapraszamy uczniów, aby z tej okazji skorzystać ze spowiedzi świętej, a zwłaszcza uczniów klasy VIII, którzy kończą etap swojej edukacji. Spowiadamy w ciągu tygodnia przed każdą Mszą Świętą, a dodatkowo będzie spowiedź w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu w środę w godz. od 17.15 do 18.00.

 

3. Za śp. Jana Stelmacha 40 intencji pogrzebowych odprawi ksiądz z naszej diecezji pracujący w Polskiej Misji Katolickiej w Niemczech. Za śp. Marię Gruca przekazaliśmy 120 intencji pogrzebowych o. Stanisławowi Pękali, które będą odprawiane od lipca na Ukrainie.

 

4. Parafia w Ptaszkowej zaprasza w niedzielę, 23 czerwca na Mszę Świętą, która będzie na szczycie Jaworza o godz. 14.00.

 

5. Po Mszy Świętej zapraszamy dzieci na indywidualne błogosławieństwo.

Dzisiaj jest

czwartek,
20 czerwca 2024

(172. dzień roku)

Święta

Czwartek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Zakończenie Oktawy

Różaniec rodzinny

Statystyki

Sonda

Podoba Ci się strona?

Tak

Nie