1. Nabożeństwo Różańcowe jest w N.K. o 17.00 a w S.K. o 18.00. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.

2. W tym tygodniu czcimy w poniedziałek Św. Łukasza Ewangelistę - Patrona Służby Zdrowia, we środę Św. Jana Kantego, w piątek Św. Jana Pawła II.

3. Św. Jan Paweł II jest patronem województwa małopolskiego, stąd Jego wspomnienie w piątek jest obchodzone we wszystkich parafiach naszego województwa jako uroczystość.     Z tej racji w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Zbiórka aspirantów będzie w sobotę: o godz. 9.00 dla aspirantów z klasy IVa, o 10.00 dla aspirantów z klasy IVb.

5. Spotkanie Akcji Katolickiej będzie w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 a Parafialnego Zespołu Synodalnego za dwa tygodnie, 31 października.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się za wszystkich misjonarzy. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne.

7. Wydział Misyjny Kurii Diecezjalnej informuje, że dzięki parafiom, które odpowiedziały na apel, zebrano ponad 20 ton nakrętek plastikowych, w wyniku czego wybudowane zostały w Czadzie dwie studnie, a jedna w Republice Środkowoafrykańskiej. Tym, którzy w tym przedsięwzięciu zaznaczyli swoją aktywną obecność – dziękujemy. Myśląc o budowie kolejnych studni w Afryce, prosimy o dalsze zbieranie wspomnianych nakrętek plastikowych, powszechnie dostępnych. W naszym kościele pod chórem jest postawiony pojemnik do którego możemy składać takie zakrętki.

piątek,
22 października 2021