Licznik

Liczba wyświetleń:
3258202

Statystyki

1. Wczoraj rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie rozpoczynają się one Mszą świętą o godz. 17.00 w nowym kościele, a w starym kościele o godz. 18.00. W niedzielę nabożeństwo różańcowe w nowym kościele jest o godz. 16.30, a po nim Msza święta około godz. 17.00. W starym kościele w niedzielę różaniec jest po Mszy świętej. Zapraszamy do licznego udziału
w nabożeństwach różańcowych. Tych, którzy nie mogą przyjść do kościoła zachęcamy do odmawiania różańca w domu.

2. W czwartek zapraszamy na spotkanie formacyjne do kościoła kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VIII oraz w miarę możliwości ich rodziców na godz. 17.00.

3. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca października będzie w środę, czwartek i piątek od godz. 16.00 do 17.00. Dar serca składany na tacę w pierwszy piątek miesiąca przeznaczony jest na cele misyjne.

4. Decyzją Biskupa Tarnowskiego Andrzej Jeża 23.10.2022 r. w każdej parafii zostaną przeprowadzone wybory do Parafialnych Rad Duszpasterskich. Pierwszym etapem jest zgłaszanie przez wiernych kandydatów do Rady. Prosimy, aby przez najbliższy tydzień
i w przyszłą niedzielę składać kartki z nazwiskami kandydatów np. na tacę czy w zakrystii. Można zgłosić również swoją osobę jeśli chcemy zaangażować się w działalność naszej parafii i uczestniczyć w Radzie Duszpasterskiej.
Członkiem Parafialnej Rady Duszpasterskiej może zostać pełnoletni katolik, mieszkający na terenie danej parafii i pragnący współpracować dla dobra całej wspólnoty parafialnej. Tydzień przed wyborami, czyli w niedzielę 16 października będzie podana informacja o zaproponowanych kandydatach do Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła. Do nabycia jest numer specjalny „Gościa Niedzielnego – Gość Extra” w cenie 12 zł, poświęcony miłosierdziu Bożemu i św. Faustynie. W zakrystii jest do odebrania nowy numer „Rycerza Niepokalanej”.

Dzisiaj jest

środa,
05 października 2022

(278. dzień roku)

Święta

Środa, XXVII Tydzień zwykły
Rok C, II
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Zegar

Powitanie Ks. Proboszcza

Droga Krzyżowa

Sonda

Podoba Ci się strona?

Tak

Nie