1. Po Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.


2. Dziś o godz. 13.30 przy kościele parafialnym rozpocznie się Droga Krzyżowa do Krzyża na Madyniance. Msza święta przy Krzyżu będzie około godz. 15.00. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach. W związku z tym w naszym kościele parafialnym nie będzie dziś Mszy świętej o godz. 15.00.


3. W środę i w piątek od godz. 17.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie adoracji o godz. 18.00 będzie: w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwach Msza święta.


4. W środę na godz. 18.00 do kościoła parafialnego zapraszamy wraz z rodzicami uczniów klas III, którzy przygotowują się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej.


5. W sobotę o godz. 10.00 będzie spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej. Zapraszamy również dziewczęta, które chcą należeć i zaangażować się w działalność i formację w Dziewczęcej Służbie Maryjnej.


6. Za tydzień będzie zmiana tajemnic różańca dla mężczyzn.


7. Również w przyszłą niedzielę w naszej diecezji będzie Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości.


8. Można jeszcze zakupić Kalendarz Rolników na nowy rok w cenie 29 zł.


9. Z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów na stoliku z prasą katolicką umieszczone są do pobrania pamiątkowe obrazki z modlitwą.

 

 10. W dniach 23 i 24 września (sobota i niedziela) organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Częstochowy, Kalisza i Lichenia. Koszt 240 zł. Wyjazd będzie 23 września w sobotę o godz. 1.00 w nocy z placu obok plebanii. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisywać można się w zakrystii.


11. Członków Akcji Katolickiej zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, 25 września na godz. 17.00.

Dzisiaj jest

piątek,
22 września 2023

(265. dzień roku)

Święta

Piątek, XXIV Tydzień zwykły
Rok A, I
Dzień Powszedni

Sycylia 2023

Pielgrzymka do Krzyża

Statystyki