„Ja ciebie chrzczę w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego” Sakrament Chrztu Świętego przyjęło 30 dzieci.

Dziewczynek – 13; Chłopców – 17.

O 8 dzieci mniej niż w poprzednim roku.

„Pan Jezus już się zbliża, już puka do mych drzwi” do Sakramentów Pokuty i Eucharystii przystąpiło 42 dzieci.

O 10 dzieci więcej niż w poprzednim roku.

„O Stworzycielu Duchu, przyjdź”– Sakrament Bierzmowania przyjęło 58 osób.

O 11 osób więcej niż w poprzednim roku.

„Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską” – Sakrament Małżeństwa zawarło 7 par.

O 1 parę mniej niż w poprzednim roku.

„Prochem jesteś i w proch się obrócisz, ale Pan cię wskrzesi w dniu ostatecznym” – odeszło do wieczności 18 osób.

Kobiet – 6; Mężczyzn – 12.

O 1 osobę mniej niż w poprzednim roku.

„Choruje ktoś wśród was? Niech sprowadzi kapłanów Kościoła, by się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana”.

W pierwszy piątek miesiąca z sakramentami świętymi odwiedzamy w domach osoby starsze i chore, a także w nagłych wezwaniach.

W niedziele i święta nadzwyczajni szafarze Komunii Świętej zanoszą Komunię Świętą osobom starszym i chorym.

W 2023 roku zostało odprawionych 58 Mszy Świętych w intencji wszystkich naszych Parafian.

STATYSTYKA PARAFIALNA ZA 2022 ROK

„Ja ciebie chrzczę w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego” Sakrament Chrztu Świętego przyjęło 38 dzieci.

Dziewczynek – 25.

Chłopców – 13.

„Pan Jezus już się zbliża, już puka do mych drzwi” do Sakramentów Pokuty i Eucharystii przystąpiło 32 dzieci.

„O Stworzycielu Duchu, przyjdź”– Sakrament Bierzmowania przyjęło 47 osób.

„Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską” – Sakrament Małżeństwa zawarło 8 par.

„Prochem jesteś i w proch się obrócisz, ale Pan cię wskrzesi w dniu ostatecznym” – odeszło do wieczności 19 osób.

Kobiet – 5.

Mężczyzn – 14.