Licznik

Liczba wyświetleń:
3258211

Statystyki

 

Sześć sióstr z diecezji tarnowskiej złożyło śluby wieczyste w Zgromadzeniu Sióstr NMP Niepokalanie Poczętej. To s. Sylwia Baron z Brzeska-Słotwiny, s. Maria Gruca z Kąclowej, s. Barbara Janusz z Krużlowej, s. Ilona Piękosz z Borzęcina Górnego, s. Katarzyna Węgiel ze Smęgorzowa i s. Agnieszka Wojnarowska z Czarnego Potoku. Uroczystość odbyła się w kościele parafialnym w Kąclowej 15 sierpnia z udziałem sióstr z tego zgromadzenia, na czele z przełożoną tarnowskiej prowincji s. Bronisławą Wieczorek, i rodzin. Przewodniczył jej bp Leszek Leszkiewicz w koncelebrze z licznie zgromadzonymi kapłanami.

więcej na stronie gość.pl


Cała Galeria zdjęć

Więcej na stronie gość.pl

W dniach 7-9 sierpnia 2020 r organizowana jest I Rowerowa Pielgrzymka im. bpa Józefa Gucwy z Kąclowej na Jasną Górę.
Spotkane organizacyjne chętnych do udziału w pielgrzymce odbędzie się 19 lipca (Niedziela) o godz. 15.00 na plebanii w Kąclowej.

Powrót

Dnia 3 maja druhowie i druhny z naszej jednostki uczestniczyli w mszy świętej w intencji wszystkich strażaków OSP Kąclowa.
W niecodziennych okolicznościach, bo z zachowaniem nakazanych restrykcji strażacy wspólnie modlili się w kościele parafialnym, a następnie udali się do remizy, gdzie nastąpiło przekazanie nowego sprzętu na wyposażenie OSP.

Nowy sprzęt został przekazany przez sołtysa wsi Kąclowa, a jest nim DETEKTOR WIELOGAZOWY DRAGER X-AM 2500 EX O2 CO

Detektor pozwoli nam szybko wykrywać niebezpieczne dla zdrowia i życia gazy znajdujące się w pomieszczeniach w których prowadzone są działania ratownicze.

Powrót

Czcigodni Kapłani!

 

W tym wyjątkowym dniu, jak niegdyś w Wieczerniku stajemy w obliczu wielkiej Tajemnicy powołania i wybrania.

Dziś w liturgii Wielko-czwartkowej wyrażamy wdzięczność Chrystusowi za dar Eucharystii i Kapłaństwa. Wielki Czwartek jest dniem narodzin Waszego kapłaństwa.

 

     Dlatego w imieniu całej wspólnoty parafialnej, a szczególnie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, Sołtysa wsi Kąclowa chcemy Was, naszych Pasterzy, zapewnić o modlitwie i podziękować za  trud i pracę duszpasterską.   

 

     Drodzy Kapłani, życzymy Wam, aby Duch Święty napełniał Wasze serca wszelkimi łaskami, obdarzał pokojem i miłością, a Maryja-Niepokalana, otaczała Was zawsze matczyną opieką.

Szczęść Wam Boże na każdy dzień.

Dzisiaj jest

środa,
05 października 2022

(278. dzień roku)

Święta

Środa, XXVII Tydzień zwykły
Rok C, II
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Zegar

Powitanie Ks. Proboszcza

Droga Krzyżowa

Sonda

Podoba Ci się strona?

Tak

Nie