Data: 31 08 2023 Sz.P. PARAFIA NMP WNIEBOWZIĘTEJ ul. KĄCLOWA 116 33-330 GRYBÓW BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ Z DNIA: TV TRWAM:  2023-06-02 1210.00 PLN

Drogi Przyjacielu – Pomocniku Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych!

Pozdrawiam w Imię Pana Jezusa i Matki Najświętszej i wyrażam serdeczne dzięki – Bóg zapłać za pomoc przekazaną w czerwcu, by te dzieła ewangelizowały Polaków w Ojczyźnie i w świecie. A przecież utrzymują się one dzięki pomocy dobrych słuchaczy i widzów naszych mediów. Jest wiele dobra dzięki tym dziełom. Oto jedno ze świadectw, które otrzymuję na co dzień: „Dzięki temu, że w 1997 roku na zaproszenie Ojca Tadeusza Rydzyka, Założyciela Radia Maryja, do Polski (ściślej mówiąc do Radia Maryja) przyjechał nawrócony aborter z Ameryki, prof. Bernard Nathanson, moja najmłodsza siostra żyjąca pod sercem mamy została uratowana od aborcyjnej zagłady. W tym akurat czasie gościł u nas na Wileńszczyźnie ksiądz emeryt Bogusław Jeżycki z Bydgoszczy, który odprawiając w naszym kościele Mszę świętą i głosząc kazanie, wspomniał o ważnej osobie, która przyjedzie z Ameryki do Radia Maryja. Mówił, że nawrócony prof. Bernard Nathanson będzie miał ważne przesłanie o życiu poczętego dziecka. Zachęcał, żeby wysłuchać profesora B. Nathansona z anteny Radia Maryja. Wspomniał, że wielką szkodą byłoby niewysłuchanie tego mądrego i doświadczonego człowieka. Wspomnę, że ja jako najstarszy z czwórki rodzeństwa liczyłem 19 lat, a najmłodsza siostra miała lat 12. Piąte poczęte dziecko nie było mile widziane, zatem oboje rodzice planowali aborcję i co najgorsze, nie widząc w tym nic złego, «bo to jeszcze nie człowiek, a tylko jednomiesięczny embrion ludzki». Zachęceni przez księdza Jeżyckiego postanowili wysłuchać prof. Bernarda Nathan- sona i do ich świadomości dotarło, że dziecko od pierwszej chwili poczęcia jest pełnowartościowym człowiekiem, na którego nikt nie ma prawa podnosić morderczej pięści. Ich plan «umarł» śmiercią zrozumienia, że Pan Bóg mówi: NIE ZABIJAJ!”. (Józef z Wilna, 45 lat) Jeszcze raz Bóg zapłać za pomoc, by te dzieła istniały. Ta pomoc, to uczestnictwo w ewangelizacji Polski i świata. Pan Jezus na pewno to wynagrodzi na ziemi i w wieczności. Pozdrawiam, zapewniając o codziennej modlitwie i Mszach świętych za żyjących i zmarłych Pomocników.

Z kapłańskim błogosławieństwem oddany w Jezusie i Maryi

Data: 7 07 2023

Sz.P. PARAFIA NMP WNIEBOWZIĘTEJ
ul.KĄCLOWA 116
33-330 GRYBÓW

BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ Z DNIA

RADIO:
 2023-05-04 1380.00 PLN

Drogi Przyjacielu – Pomocniku, Współpracowniku w dziele ewangelizacji Polski i świata!

Współpraca w dziele ewangelizacji – to jest współpraca z samym Panem Jezusem, to praktyczna odpowiedź na Jego Słowo skierowane do Jego uczniów tuż przed wstąpieniem do Nieba: „Idźcie więc na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i ochrzci się będzie zbawiony” (Mk 16, 15n).

Przez Radio Maryja i TV TRWAM Słowo naszego Pana dochodzi na cały świat. Wielu ludzi jest Nim umacnianych w wierze, wielu się nawraca.

Bóg zapłać za pomoc tym dziełom przekazaną w maju br. Dzięki tej pomocy dzieła te mogą pełnić posługę ewangelizacyjną. Za każdego żyjącego i zmarłego Pomocnika co- dziennie modlimy się i odprawiamy Msze święte.

Niech Matka Najświętsza przytuli Cię do swego Serca.

Z wszystkimi świeckimi i duchownymi Współpracownikami

oddany w Jezusie i Maryi

o. Tadeusz Rydzyk CSsR

Dyrektor Radia Maryja

Data: 23 06 2023

Sz.P. PARAFIA NMP WNIEBOWZIĘTEJ
ul.KĄCLOWA 116
33-330 GRYBÓW

BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ Z DNIA:
TV TRWAM:
 2023-04-03 1380.00 PLN

 

Drogi Przyjacielu, Pomocniku w dziele ewangelizacji Polski i świata!

Znamy pieśń: „Musimy siać, choć grunta nasze marne, / choć nam do orki pługów brak i bron, / Musimy siać, choć wiatr porywa ziarno, / choć w ślad za siewcą kroczą stada wron…”. Widzimy jak bardzo potrzeba siać ziarno Słowa Prawdy, także w naszej Ojczyźnie, abyśmy wszyscy byli piękni Bożym Pięknem, abyśmy wszyscy byli zbawieni.

Pomoc dziełom ewangelizacyjnym – Radiu Maryja i TV TRWAM przez modlitwę, życzliwość, zapraszanie innych do słuchania tych mediów i wreszcie pomoc materialna, by one istniały i spełniały misję głoszenia Prawdy, to jest prawdziwy udział w ewangelizacji – to odpowiedź na wezwanie Pana Jezusa: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię…”.

Bóg zapłać za pomoc przesłaną w kwietniu br. Radio Maryja i TV TRWAM utrzymują się dzięki pomocy Słuchaczy i Telewidzów. Codziennie modlimy się
i odprawiamy Msze święte za każdego żyjącego i zmarłego Pomocnika tych dzieł.

Niech Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty błogosławi Tobie,
a Matka Najświętsza przytula do Swego Serca w każdej minucie życia.

Z wszystkimi świeckimi i duchownymi Współpracownikami

oddany w Jezusie i Maryi

o. Tadeusz Rydzyk CSsR

Dyrektor Radia Maryja

Sz.P. PARAFIA NMP WNIEBOWZIĘTEJ ul.KĄCLOWA 116 33-330 GRYBÓW  BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ Z DNIA: RADIO:  2023-02-28 Data: 25 04 2023

 

Chrystus Pan zmartwychwstał! Alleluja! Drogi Przyjacielu, Współpracowniku w dziele ewangelizacyjnym Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych!

 

 

 

Wyrażamy wdzięczność za pomoc przekazaną w lutym – wsparcie na realizowanie misji ewangelizacyjnej tych dzieł. Codziennie odprawiamy Msze święte w intencji żyjących i zmarłych Pomocników – Współpracowników, a także modlimy się za nich prywatnie i na antenie radia

 

Życzymy, aby Zmartwychwstały nasz Pan, Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, zwyciężał w swej niepojętej Miłości w Tobie i przez Ciebie.

 

Z wdzięcznością i błogosławieństwem w Jezusie i Maryi z wszystkimi Współpracownikami duchowymi i świeckimi

 

 

o. Tadeusz Rydzyk CSsR Dyrektor Radia Maryja

 


 

Data: 7 04 2023

Sz.P. PARAFIA NMP WNIEBOWZIĘTEJ KĄCLOWA 116

33-330 GRYBÓW 

BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ Z DNIA:  2023-01-02 1410.00 PLN

 

Zmartwychwstał Pan! Alleluja! Drogi Przyjacielu! Pomocniku – Współpracowniku Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych!

 

Błogosławiony kardynał Stefan Wyszyński powiedział: „Żeby zniszczyć naród, trzeba najpierw zniszczyć Kościół”. Im bardziej Kościół Pana Jezusa jest uderzany, tym bardziej módlmy się i czyńmy wszystko, by wszyscy ludzie pokochali Pana Jezusa i Jego Słowo, Ojca i Ducha Świętego. Pomoc, by te dzieła istniały i rozwijały się to niezwykle ważne czyny w dziele przybliżania Pana Jezusa ludziom – to jest ewangelizacja. Niech Pan wynagrodzi każdą pomoc, także i tę ze stycznia b.r. Codziennie modlimy się i odprawiamy Msze święte za wszystkich żyjących i zmarłych Pomocników. Niech Zmartwychwstały zwycięża w Tobie i w Twoim życiu tak, jak zwyciężył śmierć.

 

Oddany w Jezusie i Maryi

O. Tadeusz Rydzyk

 


 

Drogi Przyjacielu! Pomocniku – Współpracowniku w dziele ewangelizacyjnym: głosu Radia Maryja i obrazu TV TRWAM!

Pan Jezus, posyłając kiedyś Apostołów na krańce ziemi, powiedział do nich: „Będziecie moimi świadkami” (Dz 1, 8). Wszyscy chrześcijanie są wezwani do świadczenia o Chrystusie Panu. Włączenie się we współpracę – konkretną pomoc dziełom ewangelizacji – jest świadczeniem wobec świata o naszym Zbawicielu. Bóg zapłać za każdą modlitwę, życzliwość, pomoc także tę z grudnia 2022 roku. Pan Jezus na pewno to wynagrodzi tu na ziemi i w wieczności. My zaś codziennie modlimy się i odprawiamy Msze święte w intencjach żyjących i za zmarłych Pomocników. Panie Jezu, szczególnie błogosław każdemu Przyjacielowi tych dzieł na 2023 rok i na każdy następny. Ze wszystkimi duchownymi i świeckimi Współpracownikami

 

Data: 17 03 2023

Sz.P. PARAFIA NMP WNIEBOWZIĘTEJ

KĄCLOWA 116 33-330 GRYBÓW 

BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ Z DNIA: 

TV TRWAM:  2022-12-02 1550.00 PLN

 

Toruń, Boże Narodzenie 2022


„A Słowo stało się Ciałem i zamieszkało wśród nas…” (J 1,14)Drogi Przyjacielu – Pomocniku w misji ewangelizacyjnej Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych!Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2023 życzymy, aby Pan Jezus pobłogosławił Wam w dziele otwierania serc na samego Boga i prowadził przez całe życie.Bóg zapłać za każdą modlitwę, pomoc i życzliwość . My codziennie modlimy sięi odprawiamy Msze św. za żyjących i zmarłych Współpracowników – Pomocników.Ze wszystkimi Współpracownikami duchownymi i świeckimi


Oddany w Jezusie i Maryi O. Tadeusz Rydzyk CSsR Dyrektor Radia Maryja

Dzisiaj jest

czwartek,
20 czerwca 2024

(172. dzień roku)

Święta

Czwartek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Zakończenie Oktawy

Różaniec rodzinny

Statystyki

Sonda

Podoba Ci się strona?

Tak

Nie